EĞİTİMİN
SİLİKON VADİSİ

Dünya Standartlarında Milli Yazılımcılar Yetiştiriyoruz

PROJE TABANLI EĞİTİM

Liderlerin Okulu

Çizgi öğrencisi, Bilgisayar Biliminin Temelleri derslerinde öğrendiği kavramlarla kendine zemin hazırlar. Algoritma ve Programlama dersleriyle sağlam temeller atarak kendini geliştirir. Donanım, İşletim Sistemleri dersleri ve görmüş olduğu Programlama Dilleri dersleriyle destekler. Bununla beraber Veri Tabanı Yönetimi, Siber Güvenlik, Grafik Tasarım, Robotik Kodlama, Web Programlama gibi bir çok derste edinmiş olduğu bilgilerle tam donanımlı olarak mezun olur.

Ana dersler bilgisayar mühendisleri aracılığıyla verilir. İşin tüm teknik detayları bizzat profesyoneller tarafından öğretilir.

Teknik dersler proje tabanlı olarak yürütülür. Öğrencilerin bilgileri gerçek projelerin geliştirilmesi esnasında öğrenmesi sağlanır. Bu çalışmalar öğrencilere kişisel projeler yaptırılarak desteklenir. Tüm projeler ileri düzey konulardan seçilerek öğrencinin seviyesini yukarı taşınır.

Dünyanın en üst seviyesindeki yazılım eğitiminin yanında, öğrencilere ileri düzeyde İngilizce öğretilir.

Çizgi Yazılım Anadolu Lisesi, güçlü eğitimiyle, sadece ülkemize değil tüm insanlığa katkı sağlayacak lider yazılımcılar yetiştirir.

Ülkemizin ve dünyanın en ileri düzey yazılım eğitimini yürüten Çizgi Yazılım Anadolu Lisesi’nde tüm müfredat, projeler, uzmanlık alanları ve tamamlayıcı dersler öğrencilerin hedeflenen seviyeye ulaşması için tasarlanmıştır.

Sorularınız Mı Var ?

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Whatsapp hattımızdan, web sitemizin iletişim kısmından, telefonla ya da okulumuzu ziyaret ederek aklınıza takılan soruları sorabilir, eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ve ön kayıt yaptırabilirsiniz.
HAYDİ GENÇLER!

GELECEĞİ BİRLİKTE KODLAYALIM