FRANCHISE AĞIMIZA KATILIN..

Sayın Kurucu,

Türkiye’ de eğitim sektöründe hızla artan rekabette öne çıkmak için güçlü, güvenilir, yenilikçi ve profesyonel bir marka desteğini arkanıza almak gerekir. Bu tercihi yaparken de sizi müşteri olarak değil ortak olarak gören sağlam bir çözüm ortaklığı sunan bir markayla yola çıkmanız gerekir.

ÇİZGİ EĞİTİM KURUMLARI olarak Türkiye ‘nin her noktasına ÇİZGİ Yazılım Anadolu Lisesi  markası olarak isim hakkı veriyoruz.

Öğretim hayatlarına devam eden diğer kurumlarda göz önüne alındığında, rekabet çok yoğun bir şekilde “eğitim sektöründe” de görülecek ve ilerleyen yıllarda da artarak devam edecektir.  Bu rekabet sonucunda Türkiye’de Özel Öğretim sektöründe başlayan ve hızlı artacak değişimler şöyle özetlenebilir.

“Öğrenci veli beklentileri, teknolojinin eğitimde kullanılması, eğitimci rollerin değişmesi, eğitim kurumlarında giderek azalan öğrenci – veli bağlılığı, çok kurum açılmasından kaynaklanan arz talep dengesizliği, okul ücretlerinde yaşanacak değişimler ve beraberinde rekabetin daha da artması, sosyal medya araçlarının sıkça kullanılması, dünya vatandaşlığı olgusunun gelişmesi ve beklentinin bu yönde artması, artan rekabet koşulları daha ön plana çıkan profesyonelce yapılacak Marketing, PİAR, Ar-Ge faaliyetleri, CRM çalışmaları”

Sonuç olarak Türkiye’nin her bölgesinde de velilerin ve öğrencilerin daha kurumsal gördükleri, daha küresel oyuncu yetiştirdiklerinde inandıkları marka kurumlara olan talepleri giderek artacaktır.

Bu gelişmeleri çok yakından takip edip elde ettiğimiz değerlendirmeler sonucunda ortaya çıkan ihtiyacı ulusal ile yereli buluşturacak eğitim markası “Çizgi Yazılım Anadolu Lisesi” olarak karşılamaya karar verdik.

Eğitim sektöründe yakın zamanda yaşanacak birçok değişim göz önüne alındığında “Çizgi Yazılım Anadolu Lisesi” , Türkiye’ nin her bölgesinde yükselen, takip edilen, fark yaratan ve tercih sebebi olan bir kurum olacaktır.

Yeni kurum açacak olan veya mevcut kurumunun ismini değiştirmek isteyen eğitim kurumlarına isim hakkı vermek ve gelişen rekabet koşullarında her türlü desteği verip;  çözüm ortaklıkları sunarak bölgenizde en öne çıkan bir marka  haline gelmenizi  hedefliyoruz.

Amacımız :

Dijital devrim hızlanarak devam ederken,  yazılım endüstrisi hızla gelişmeye devam ediyor, programcılık mesleğinin önemini gitgide artıyor.

Kullandığımız günlük araçlardan çevremizdeki dünyaya, iletişim yöntemlerimizden ekonomik faaliyetlere ve eğitim sistemimize kadar insan yaşamının tüm evreleri dijital cihazlar ve bilgisayar programları tarafından yürütülmeye başladı. Yapay zekanın gelişimine paralel olarak bu sürecin hızlanarak devam edeceği görülüyor. 

Dijital cihazların işlemesini ve yönetilmesini sağlayan programların yazılması ve güncellenmesi faaliyeti olarak tanımlanan programcılık mesleği, teknolojinin gelişmesiyle gitgide önem kazanmaya başladı ve dijital gelişimin teknolojik bir devrime dönüşmesiyle çağımızın en önemli mesleği haline geldi. 

 

Eğitim- Öğretim tecrübemiz, kurumsal kimliğimiz, marka bilinirliğimiz ile Türkiye’nin her bölgesinde sınırlı sayıda doğru kurumlarla buluşmak ve bu başarımızı sizlerle paylaşarak büyümektir.

İş birliğiniz için şimdiden teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Saygılarımızla…

GELECEĞİ KODLA

YAZILIMIN LİDERLERİNİ
YETİŞTİREN OKUL

Alanında Uzman bilgisayar mühendisleri ve eğitmenler tarafından verilen programlama dilleri eğitimi, uzmanlık alanları ile güçlendirerek ve ileri düzeyde bir İngilizce ile destekleyerek, dünyanın lider yazılımcılarını yetiştiriyoruz. Bizimle birlikte
“<geleceği kodla/>”.

KİŞİLİK SINIFLAR
%
MEMNUN ÖĞRENCİ
+
SATIR KOD


.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Whatsapp hattımızdan, web sitemizin iletişim kısmından, telefonla ya da okulumuzu ziyaret ederek aklınıza takılan soruları sorabilir, eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ve ön kayıt yaptırabilirsiniz.