EĞİTİMİN
SİLİKON VADİSİ

Dünya Standartlarında Milli Yazılımcılar Yetiştiriyoruz

İşbirliği Ağı

ÇİZGİ'DE HAYAT VAR

Çizgi Yazılım Anadolu Lisesi öğrencilerine çeşitli ek eğitimler ve sertifikalar verir. Bunun yanında, projelerin geliştirilmesi ve yayınlanması aşamalarında öğrencilerine çeşitli destekler sunar.

Üretim hattının tasarımdan yayıncı bulmaya kadar tüm aşamalarında Çizgi Anadolu Lisesi proje destek sistemi projenin başarısını desteklemek üzere çalışmalar yürütür. Çizgi öğrencisi olmak demek, bu iş ağının bir parçası haline gelmek demektir. Çizgi öğrencileri mezun olduktan sonra bile, proje desteği almaya devam ederler.

Kuluçka Merkezi

Projelerin yayına hazır hale getirilmesi, devlet destekleri alınması, yatırımcı dosyalarının hazırlanması, reklam kampanyalarının planlanması gibi çalışmalara rehberlik yapar.

MENTÖR DESTEĞİ

Mentör ağı, projelerin tamamlanması, sunuma çıkması gibi farklı aşamalarda farklı uzmanların desteğini sağlayarak projenin tutundurma çalışmalarını yürütür.

İŞBİRLİKLERİ

Çeşitli kuruluşlarla yürüttüğümüz farklı alanlardaki işbirlikleri sayesinde, öğrenci eğitimden proje geliştirmeye, yayından pazarlamaya kadar iş akışının birçok aşamasında desteklenir.

Çizgi Yazılım Anadolu Lisesi öğrencilerine çeşitli ek eğitimler ve sertifikalar verir. Bunun yanında, projelerin geliştirilmesi ve yayınlanması aşamalarında öğrencilerine çeşitli destekler sunar.

İşbirlikleri

Teknik Ortaklarımız

Çizgi Yazılım Anadolu Lisesi, öğretim, proje geliştirme, tasarım, yayınlama, pazarlama gibi bir çok alanda dünya ve Türkiye’nin önde gelen marka ve kurumlarıyla oluşturduğu işbirlikleri sayesinde öğrencilere birçok avantaj sunar.

  • Dünya genelinde yaygın olarak kullanılan ürünlerde öğrenciye kullanım bilgisi öğretilir.
  • Yazılım ve tasarım dünyasının önde gelen kurumlarından sertifikalar sağlanır.
  • Ürünlerin farklı sektörlerdeki kullanım alanları öğretilerek iş imkanları genişletilir.
  • Öğrencinin kariyerinde ve meslek hayatında ihtiyaç duyacağı kişisel portfolyo oluşturulur.
Sorularınız Mı Var ?

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Whatsapp hattımızdan, web sitemizin iletişim kısmından, telefonla ya da okulumuzu ziyaret ederek aklınıza takılan soruları sorabilir, eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ve ön kayıt yaptırabilirsiniz.
HAYDİ GENÇLER!

GELECEĞİ BİRLİKTE KODLAYALIM